Субота , 16 Жовтень 2021
На головну / НОВИНИ / Місто / Красноград відвідав почесний консул Республіки Казахстан у місті Харків Емін Наджафлі

Красноград відвідав почесний консул Республіки Казахстан у місті Харків Емін Наджафлі

З нагоди Дня пам’яті та примирення, який відзначається 8 травня, почесний гість разом із міським головою Володимиром Максимом та очільницею Харківського громадського об’єднання казахстанців “Бірлік” Маккою Каражановою  поклав квіти до меморіалу Братські могили та пам’ятного знаку 72 казахської стрілкової дивізії  у Сквері слави у міському парку. Потому завітав до учасників Другої світової війни та вручив подарунки. 

Делегація казахстанців не вперше у Краснограді. Під час вогнених сорокових їхні співвітчизники брали участь у боях за визволення міста у складі двох військових формувань : у 1942-му –  казахська національна 106 кавалерійська дивізія, яка була частиною 6-го кавалерійського корпусу, та в 1943-му – 72 казахська стрілкова дивізія. Тож щороку в ці травневі дні вони приїжджають віддати шану своїм славетним землякам, більшість із яких тут загинули.

Раніше казахстанці розробили проєкт сучасної паркової зони з пам’ятним знаком та місцями для відпочинку, який планують реалізувати в Краснограді на території мікрорайону 3. Вони сподіваються, що цьогоріч зможуть нарешті його здійснити. Детальніше про візит почесного консула Казахстана  Еміна Наджафлі читайте в наступному номері газети “Вісті Красноградщини”.

 

 

Про нас admin

Перевірте також

Спільний проєкт – вдалий результат

З ініціативи Наталинської сільської ради Красноградська та Наталинська громади об’єдналися та реалізували спільний проєкт у …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page