Четверг , 1 Декабрь 2022
На головну / НОВИНИ / Красноградські кікбоксери завоювали тринадцять золотих медалей

Красноградські кікбоксери завоювали тринадцять золотих медалей

Фото: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=438460953523957&set=pcb.438461033523949&type=3&theater

Такий «врожай» нагород вихованці СК «Булат»  місцевої дитячо-юнацької спортивної школи зібрали на чемпіонаті України з кікбоксингу WPKA серед школярів. Турнір відбувся в Києві 7-10 листопада. Помірятися силою до столиці приїхали  спортсмени з  понад 20 областей. Земляки виступали в складі збірної Харківщини.

— У жовтні на обласних змаганнях ми вибороли 28 перших місць, тим самим отримали право представляти регіон у національному чемпіонаті з кікбоксингу, — розповів тренер булатівців Сергій Джумайло. – Хлопці й дівчата змагалися в кількох категоріях — семі-контакт, лайт-контакт, фул-контакт, орієнтал і семіхардбокс.  Із вісімнадцяти вихованців клубу, які взяли участь у турнірі , тринадцять завоювали нагороди вищої проби.  

За словами Сергія Джумайла, результатом вони задоволені. Проте сезон у розпалі. Тож відпочивати ніколи. Вже у грудні кікбоксери поїдуть до Харкова на черговий етап чемпіонату країни.

Про нас Лаптєва Наталія

Перевірте також

Де можна буде зігрітися взимку

Красноградська районна військова адміністрація оприлюднила інформацію про те, де холодної пори року працюватимуть пункти обігріву …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page