Суббота , 22 Июнь 2024
На головну / ЗДОРОВ'Я / Коронавірус: на Красноградщині ситуація стабільна

Коронавірус: на Красноградщині ситуація стабільна

Відучора статистика поширення інфекції в районі не змінился.

На 7 липня в інфекційному відділенні Красноградської центральної районної лікарні курс лікування продовжує одна пацієнтка з COVID-19. Двоє медичних працівників із позитивним ПЛР-тестом на коронавірус дотримуються самоізоляції. Ще один мешканець Краснограда зі встановленим діагнозом COVID-19 та нещодавно перенесеним інфарктом перебуває в Харківській міській клінічній багатопрофільній лікарні № 17. Аналізи біологічного матеріалу в частини осіб, які контактували з хворими та інфікованими, негативні, решта на перевірці, — повідомили в ЦРЛ.

На Харківщині за минулу добу виявили 47 нових випадків коронавірусу. За весь період спостережень в області на підставі лабораторних досліджень їх зареєстровано 2418. З цього числа 1237 пацієнтів одужали і 95 померли.

Другий день поспіль за критерієм виявлення інфікування коронавірусом Харківщина перевищує допустимий поріг для послаблення карантинних обмежень. 

Коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 обраховується за формулою:

Допустимий показник менше 11%, в області він наразі становить 11,47 %, — інформує Харківський обласний лабораторний центр з посиланням на сайт Міністерства охорони здоров’я України.

 

Про нас admin

Перевірте також

Зміни до порядку призначення допомоги внутрішньо переміщеним особам

Управління соціального захисту населення Красноградської районної державної адміністрації інформує, що Урядом прийнято Постанову Кабінету Міністрів …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page