Четвер , 19 Травень 2022
На головну / НОВИНИ / Місто / Комунальники монтують нові лави та смітнички на Центральній площі

Комунальники монтують нові лави та смітнички на Центральній площі

Шістнадцять сучасних елементів благоустрою, призначених для сидіння, встановлять на майданчику біля міського фонтану в Краснограді, поруч із ними – урни для сміття. Кожна лава довжиною три метри, має посилені металеві кріплення та дерев’яні деталі.

— Сьогодні поблизу з водограєм  встановимо десять паркових лав, решту — завтра, — розповів кореспондентці видання майстер комбінату комунальних підприємств Олексій Бакуменко. — Кілька днів тому ще 15 додаткових лав стандартної довжини 1,7 м змонтували в Сквері Слави. Також поступово в парку поставимо 130 нових урн для збору твердих побутових відходів.

Закупівлю приладдя профінасував міський бюджет. Відповідні тендери відбулися через систему публічних закупівель Prozorro в липні та серпні нинішнього року.

До Дня міста, 19 вересня, на Алеї Героїв Чорнобильців поряд із адміністративною будівлею ФБУ “Укрбургаз” і на так званому півмісяці змонтують також кілька цікавих декоративних елементів. Однак,  не будемо псувати сюрприз. Невдовзі красноградці зможуть побачити все на власні очі.

Про нас Лаптєва Наталія

Перевірте також

На Харківщині очистили 138 км доріг від наслідків російського вторгнення

Щодня на автошляхах області працює від 25 до 30 бригад. Фахівці Служби автомобільних доріг у …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page