Середа , 26 Січень 2022
На головну / НОВИНИ / Зовнішні незалежні оцінювання: від стратегії до реалізації

Зовнішні незалежні оцінювання: від стратегії до реалізації

Цій темі було присвячене розширене засідання колегії відділу освіти Красноградської райдержадміністрації, яке відбулося 21 жовтня на базі гімназії “Гранд”. У зібранні взяв участь директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти (ХРЦОЯО) Олександр Сидоренко, методисти ХРЦОЯО, очільники закладів освіти Красноградщини та місцевих методичних об’єднань учителів, перші керівники району та міста.

Під час зібрання йшлося про систему підсумкових оцінювань знань учнів на різних етапах здобуття повної загальної середньої освіти, національні та міжнародні моніторингові дослідження якості знань українських школярів. Також обговорювалися результати ЗНО-2019 в розрізі Красноградського району та інші важливі питання.

За словами Олександра Сидоренка, головна мета зустрічі спонукати педагогічні колективи ретельно аналізувати підсумки тестування, аби створити ефективну модель підготовки учнів до складання державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання. 

Детальніше про перебіг зібрання читайте в номері “Вістей Красноградщини” 25 жовтня.

Про нас Лаптєва Наталія

Перевірте також

Красноградські кікбоксери вибороли чергові нагороди

Вихованці відділення кікбоксингу «Булат» місцевої дитячо-юнацької спортивної школи посіли перше командне місце у відкритому Чемпіонаті …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page