Вторник , 6 Декабрь 2022
На головну / ЗДОРОВ'Я / Запасів інсуліну для хворих на цукровий діабет красноградців вистачить до травня включно

Запасів інсуліну для хворих на цукровий діабет красноградців вистачить до травня включно

Про це розповіла в.о. директора КНП «Красноградська центральна районна лікарня» Віра Горбович. Поряд із забезпеченням медиків засобами індивідуального захисту та медичним обладнанням і препаратами для допомоги пацієнтам із підозрою на  коронавірус, особлива увага  наразі приділяється формуванню резерву ліків для діабетиків.

Область отримала понад 40 мільйонів  субвенції для підтримки медицини. Частину коштів використають для закриття потреби в інсуліні в районах Харківщини, — повідомив під час відвідин ЦРЛ 8 квітня  голова обласної ради Сергій Чернов. Цей розподіл відбудеться ближчим часом.

За словами Віри Горбович, запасів ліків місцевим пацієнтам вистачить до травня включно. Закупівлю медикаментів профінасував районний бюджет. Отримати інсулін можна за електронним рецептом у цілодобовій аптеці в приміщенні ЦРЛ. Тож хворі не залишаться без медикаментозної підтримки.

Про нас admin

Перевірте також

Харківська область визнана найбільш забрудненою вибухонебезпечними предметами

Відновлення об’єктів критичної інфраструктури регіону напряму залежить від темпів розмінування деокупованих територій. Про це під …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page