Середа , 20 Жовтень 2021
На головну / НОВИНИ / До шкіл Наталинської ОТГ прийдуть понад п’ятдесят першокласників

До шкіл Наталинської ОТГ прийдуть понад п’ятдесят першокласників

Точніше, на середину липня подано, 53 три заяви для зарахування дітей до першого класу. Так, до Наталинського НВК відповідні документи подали батьки 34-ох майбутніх учнів, Роздольського закладу загальної середньої освіти (ЗЗСО) І-ІІ ступенів — 5, Кобзівського НВК — 6 і Попівського ЗЗСО І-ІІІ ст. — 8.

Такі цифри кореспонденту видання озвучили у відділі освіти місцевої сільської ради. Отже, без юного поповнення у новому 2019/2020 навчальному році не залишиться жодна школа об’єднаної  територіальної громади.

Класні кімнати для прийому наймолодших школяриків уже готові. Торік їх обладнали згідно зі вимогами Нової української школи. Нагадаємо, під такою назвою у вересні 2018-го в Україні стартувала  реформа середньої освіти.

Наразі коштом сільського бюджету закуплено необхідне обладнання, меблі та дидактичні матеріали для оформлення кабінетів, у яких за її стандартами навчатимуться  другокласники.

Разом із учнями дорослішатиме реформа, змінюватимуться й навчальні заклади.

Про нас Лаптєва Наталія

Перевірте також

У Красноградському краєзнавчому музеї нова виставка – «Хрести України: Надпоріжжя»

Вона містить експонати з колекції громадського історико – етнографічного ставрографічного Музею Хреста «Християнська спадщина нашої …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page