Вівторок , 22 Червень 2021
На головну / НОВИНИ / До зустрічі Дня знань готові

До зустрічі Дня знань готові

Першого вересня в закладах загальної середньої освіти Красноградщини розпочнуться заняття. Новий навчальний рік стартує традиційно, але без урочистостей, — зауважили у відділі освіти районної державної адміністрації.

Завтра за парти вперше сядуть 374 першокласників. У десятих класах ЗЗСО району продовжать здобувати знання 202 учнів.

— Транспортний парк для підвезення школярів та педагогів до місця навчання і в зворотному напрямку готовий на сто відсотків, — повідомила керівник відділу освіти КРДА Антоніна Турова.

Заняття у навчальних закладах відбуватимуться з дотриманням карантинних вимог. Окрім підручників та зошитів із собою учням доведеться взяти до школи захисні маски, антисептики та вологі серветки для рук.

На стадії завершення знаходиться ремонт харчоблоку дитсадка № 17. Невдовзі він також відкриє двері для маленьких відвідувачів. Натомість у дитячому садочку № 5 ремонтні роботи музичної зали фінішували. Наразі тут працюють вісім груп, розраховані на 10 вихованців кожна.

Про нас admin

Перевірте також

Навчать шити та допоможуть працевлаштуватися

Безплатно оволодіти професією «швачка» усіх охочих запрошує Красноградська районна філія Харківського обласного центру зайнятості в …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page