Понедельник , 25 Сентябрь 2023
На головну / НОВИНИ / В умовах карантину дітям та уразливим верствам населення особлива увага

В умовах карантину дітям та уразливим верствам населення особлива увага

Такий підхід застосовують в Наталинській обєднаній територіальнія громаді.

Двадцять шостого березня сесія Наталинської сільської ради виділила кошти для придбання продуктових наборів неповнолітнім мешканцям громади пільгових категорій та всім іншим дітям, які зараз опинилися в скрутних життєвих обставинах. Також продуктами допоможуть одиноким жителям працездатного віку, котрі не мають постійного джерела доходів. Того ж дня виконавчий комітет органу місцевого самоврядування затвердив перелік товарів, які увійдуть до складу кошика.

— Учасники пленарного засідання внесли зміни до Комплексної програми соціального захисту населення Наталинської сільської ради на 2018-2020 роки. Відтак у період дії карантинних заходів комісійно може прийматися рішення про виділення матеріальної допомоги громадянам, які її потребують, — зазначила очільниця територіальної громади Віолета Боровська.

Списки формуватимуться за поданням депутатів виборчих округів, виконуючих обов’язки старост і спеціалістів І категорії-адміністраторів Центру надання адміністративних послуг.

— Ми проводимо постійний моніторинг ситуації в усіх населених пунктах, які входять до складу Наталинської ОТГ. Наше завдання в цей непростий для країни час забезпечити посиленою опікою всіх представників уразливих категорій населення, зокрема тих, які мешкають у  найвіддаленіших куточках громади, — наголосила Віолета Боровська. — Сподіваюся, що короновірусна хвороба омине Красноградщину та поступово захворюваність піде на спад в Україні. Але на випадок виявлення недуги у жителів ОТГ, в сільському бюджеті передбачені кошти для виділення потерпілим одноразової матеральної допомоги на лікування.

Про нас admin

Перевірте також

Знову під обстрілами Куп’янський район. Є жертви

Минулої доби ворог з артилерії та мінометів обстрілював населені пункти Куп’янського району, повідомив начальник ХОВА …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page