Суббота , 20 Апрель 2024
На головну / НОВИНИ / Місто / Відсьогодні в Краснограді відновила роботу каса залізничного вокзалу

Відсьогодні в Краснограді відновила роботу каса залізничного вокзалу

Громадянам пропонують попередньо придбати квитки на пасажирські потяги дальнього прямування. Передбачається, що залізничний рух відновиться з 1 червня.

— У вільному продажі квитки на поїзди 712/711 Київ-Костянтинівка-Київ категорії «Інтерсіті+» та 125/126 Київ-Костянтинівка-Київ категорії «нічний швидкий», — уточнила начальник вокзалу залізничної станції Красноград Надія Ошкукова. —Білети продаються без обмежень, зокрема на всі місця для сидіння. Планується, що попередньо можна буде купити проїздні квитки на 9 пасажирських потягів. Ця інформація уточнюється. Про всі зміни повідомимо додатково.

Керівниця  розповіла, що вже відомий попередній розклад руху електропоїздів приміського сполучення. Напевно, вони теж відправляться за маршрутом з першого дня літа. Зараз розклад на доопрацюванні. Невдовзі його теж оприлюднять.

Надія Ошкукова звернула увагу, що вхід до приміщення залізничного вокзалу дозволений лише в захисних масках. На підлозі поруч із віконцем каси  нанесли розмітку соціальної дистанції. Відстань дозволяє, аби одночасно в черзі перебувало не більше трьох осіб.

Про нас admin

Перевірте також

Служба зайнятості допомагає учасникам бойових дій та членам їхніх родин

Від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну чимало українців набули статусу учасників бойових дій і …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page