You cannot copy content of this page
Субота , 15 Серпень 2020
На головну / НОВИНИ / Вокалісти «Черешеньок» здобули Гран-прі в Болгарії

Вокалісти «Черешеньок» здобули Гран-прі в Болгарії

Народний аматорський  колектив із села Попівка Наталинської об’єднаної територіальної громади виборов головну нагороду  міжнародного фольклорного фестивалю “Море ритму”. Творчий конкурс відбувся 19-23 вересня  в болгарському місті Балчик. 

Самодіяльні артисти взяли участь у музичному святі на запрошення організаційного комітету Національного чемпіонату України з фольклору ЄВРО ФОЛЬК та Європейської асоціації фольклорних фестивалей EAFF (офіційний партнер UNESCO).

— Повертаємося з Болгарії з перемогою, — написала на сторінці у фейсбук учасниця “Черешеньок” Яна Захлєбіна. — Дуже приємно було почути позитивні відгуки від поважного журі, організаторів і учасників фесту, жителів та гостей міста Балчик.  Це справді додає кожному з нас сили та натхнення творити далі!!! Дякуємо всім землякам за слова підтримки та віру в нашу перемогу! Окремі слова подяки хочемо висловити нашому Наталинському сільському голові Боровській Віолеті Павлівні, бо без її допомоги ця подорож не відбулася б! Дякуємо!!!

Гран-прі — це одна з трьох нагород, яку здобули “Черешеньки” (керівник Любов Колєснік) в Болгарії. Також самодіяльні атристи завоювали перше місце за виконання болгарської пісні. Відзнаку за артистизм отримав учасник співочого гурту Сергій Білик. Він став обличчям фестивалю “Море ритму” наступного, 2020-го року.

До слова, завдяки підтримці ЮНЕСКО та визнаних світових і європейських фольклорних організацій, музичні свята ЄВРО ФОЛЬК  мають  високий культурний статус для учасників. Всі концерти ЄВРО ФОЛЬК в Україні записуються за допомогою професійної аудіо й телевізійної техніки, а кращі з них транслюються  кабельними каналами Болгарії,  а також супутниковими телевізійними каналами, що приймаються у всій Європі та  світовим іnternet-телебаченням “EuroFolkTV”.

Отже, вітаємо “Черешеньок” із вдалим дебютом на міжнародному рівні.

Про нас Лаптєва Наталія

Перевірте також

На Красноградщині нових випадків COVID-19 не зареєстровано. Але Харківщина наразі перша в антирейтингу щодо поширення коронавірусу

У Харківській області на 14 серпня — 205 нових випадків COVID-19. Це найвищий показник серед …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *