Вторник , 16 Апрель 2024
На головну / НОВИНИ / Вихованці ДЮСШ – срібні призери чемпіонату області з футболу

Вихованці ДЮСШ – срібні призери чемпіонату області з футболу

Фінал турніру серед команд дитячо-юнацьких спортивних шкіл Харківщини відбувся 12 червня в місті Куп’яськ на стадіоні «Локомотив». У ньому взяли участь юнаки старшої вікової групи. Результат потішив як спортсменів, так і їхніх наставників – Михайла Меркулова та Івана Манька.

— У півфіналі наші хлопці в серії післяматчевих пенальті обіграли команду ДЮСШ «Юність» із Лозової. Завдяки двом сейвам воротаря Дмитра Карпова підсумковий рахунок став 4:3 на користь красноградців, — розповів кореспонденту видання директор місцевої ДЮСШ Володимир Прохватило.

У вирішальному матчі земляки зустрілися з господарями змагань ФК «Мрія» й програли 0:2.

Отже, титул чемпіонів Харківської області з футболу серед юнаків 2002-2003 р. н. здобули гравці футбольної команди з Куп’янська. Красноградці посіли другу сходинку турнірної таблиці. На третьому місці фінішували лозівчани із ДЮСШ «Юність».

Голкіпер нашої збірної Дмитро Карпов отримав приз кращого воротаря змагань. Призерів відзначили кубками, медалями та дипломами від голови Харківської обласної федерації футболу Віктора Коваленка.

— Ми пишаємося успішним виступом наших футболістів і тренерів на чемпіонаті області серед ДЮСШ і  зичимо їм здолати нові спортивні вершини, — зазначив Володимир Прохватило.