Субота , 15 Травень 2021
На головну / Uncategorized / У центральній районній лікарні збільшать кількість ліжок для лікування ковідних пацієнтів

У центральній районній лікарні збільшать кількість ліжок для лікування ковідних пацієнтів

Тридцять додаткових місць для перебування таких хворих облаштують у хірургічному відділенні ЦРЛ. Про це, 17 вересня,  під час позачергової сесії районної ради повідомила директорка КНП “Красноградська центральна районна лікарня” Ганна Васенко.

За словами лікарки, зараз із тридцяти ліжко-місць, передбачених в інфекційному відділенні, по факту  зайнято сорок. У всіх пацієнтів, які перебувають тут на лікуванні, встановлено діагноз пневмонія. У частини вже підтверджений коронавірус, у інших – етіологія, тобто причини виникнення захворювання поки не визначені.

Ганна Васенко  зауважила, що у багатьох пацієнтів спостерігається тяжкий перебіг захворювання. Відтак для посилення команди медиків, до штату інфекційного відділення віднедавно включили лікаря-анастезіолога. Також всі лікарі реанімаційного відділення ЦРЛ пройшли дводенне навчання на базі обласної інфекційної лікарні щодо надання допомоги ковідним хворим, які перебувають у вкрай тяжкому стані.

Керівниця ЦРЛ наголосила, що ситуація з розповсюдженням СOVID-19 надзвичайно серйозна. Тож вкотре нагадала про необхідність дотримання запобіжних заходів, які допомагають стримати поширення коронавірусної інфекції.

Про нас admin

Перевірте також

Команді «0303» потрібна наша підтримка!

Наталинський ліцей бере участь у Всеукраїнському змаганні з безпеки дорожнього руху Хештег-Марафон #SafetyChallenge для дитячо-молодіжних …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page