![](http://krasnograd.news/wp-content/uploads/2020/09/Наталинський-ліцей-футбольний-майданчик-300x128.jpg)
Новий об’єкт спортивної інфраструктури віднедавна створений на території Наталинського ліцею. Спортивне поле зі штучним покриттям, призначене для гри у футбол, побудували в рамках проєкту Президента України «Велике будівництво».
Поруч із ним невдовзі відкриється майданчик для занять волейболом і баскетболом. Наразі тривають відповідні будівельні роботи.
Нагадаємо, торік у Наталиному на вулиці Молодіжній урочисто відкрили майданчик для мініфутболу. Наталинська сільська рада взяла участь у конкурсі Міністерства молоді та спорту України. Відтак отримала можливість співфінасування з державного бюджету для спорудження поля. Загальні витрати склали майже два мільйони гривень, де більшу частину суми профінансував сільський бюджет.
![](http://krasnograd.news/wp-content/uploads/2019/09/IMG_2780-300x225.jpg)
За останній рік цей майданчик став улюбленою локацією наталинців для активного дозвілля, а також постійним місцем проведення футбольних змагань. Від був першим спортивним майданчиком зі штучним покриттям на території Наталиської об’єднаної територіальної громади та в сільській місцевості Красноградського району. Тепер у ОТГ мають дві сучасні локації для занять футболом.