Неділя , 13 Червень 2021
На головну / НОВИНИ / Упорядкуй територію, виграй подарунок

Упорядкуй територію, виграй подарунок

Всеукраїнській конкурс до Всесвітнього дня прибирання стартував із першого вересня. Долучитися до нього пропонують закладам загальної середньої освіти. Переможцям презентують комплекти крісел-мішків для шкільних приміщень, школи-учасниці отримають подяки за участь, а найактивніші – дипломи та смачні подарунки, результати оприлюднять 25 вересня 2020 року на сайті та в соціальних мережах “School Recycling World”, – повідомив пресцентр Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» в Україні.

В екологічній акції беруть участь 180 країн. Конкурс відбувається у таких номінаціях: найбільша кількість індивідуальних учасників, найбільша кількість сміття зібраного під час Всесвітнього дня прибирання учнями школи, найбільша кількість вторинної сировини зданої на переробку знайденої під час прибирань.
За умовами конкурсу необхідно:

– опублікувати анонс акції на інформаційних ресурсах навчального закладу із закликом приєднуватися;

– провести прибирання  у період із 1 по 19 вересня 2020 року; зробити фото “до” та “після” і опублікувати їх у соцмережах з хештегами #побачивприбери #worldcleanupday #schoolrecyclingworld #letsdoitukraine. Ініціатори заходу рекомендують влаштовувати індивідуальні та сімейні прибирання, а потім об’єднати результати для перемоги.
– підсумувати результати кількості учасників, кілограмів зібраного сміття та вторинної сировини в онлайн-анкету до 22 вересня 2020 року (одна школа – одна анкета).

Учасникам акції нагадують про необхідність дотримуватися карантинних обмежень. На локації одягати маски, рукавички, користуватися антисептиками, дотримуватися соціальної дистанції та правил техніки безпеки.

Деталі ініціативи дізнавайтеся за посиланням : https://schoolrecyclingworld.org/2020/09/01/world-cleanup-day/

Про нас admin

Перевірте також

Кулінарний конкурс “Готуємо швидко та смачно”: поласуйте “очеретяними качалочками” з м’яса

Секретами приготування ділиться містянка Тетяна Годзенко. Деталі в номері “Вістей Красноградщини” від 11 червня. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page