Вівторок , 17 Травень 2022
На головну / ЗДОРОВ'Я / Перш ніж вийти за покупками, складіть список

Перш ніж вийти за покупками, складіть список

Це значно скоротить час для перебування в магазині, відтак мінімізує ризики, які можуть негативно вплинути на стан здоров’я, – рекомендують фахівці районного управління Держпродспоживслужби відвідувачам місцевих закладів торгівлі.

Спеціалісти підготували правила поведінки, яких повинні дотримуватися покупці для профілактики інфікування коронавірусом.

Насамперед перед входом до торгової зали важливо одягнути захисну маску. Руки, ручки візка або кошика обробити антисептиком. У черзі до каси між відвідувачами потрібно витримувати відстань не менше двох метрів. Бажано уникати тісного контакту з особами, які мають ознаки респіраторних захворювань. Якщо самі занедужали, залишайтеся вдома, зателефонуйте рідним чи знайомим, які можуть доставити вам необхідні товари. В умовах карантину послугами доставки краще скористатися в будь-якому разі.

Також необхідно дотримуватися особистої гігієни. Часто й ретельно мити руки та обробляти їх антисептиком. До приготування їжі теж варто ставитися відповідально. Особливо ця вимога стосується страв із сировини тваринного походження.

Про нас Лаптєва Наталія

Перевірте також

Як Польща підтримує Україну і українців, мала змогу переконатися наша землячка

І поділилася своїми враженнями за допомогою… світлин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page