П’ятниця , 28 Січень 2022
На головну / ЗДОРОВ'Я / 93% госпіталізованих з COVID-19 в Україні 25-31 жовтня — невакциновані

93% госпіталізованих з COVID-19 в Україні 25-31 жовтня — невакциновані

Таку статистику оприлюднив Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я. Минулого тижня в Україні з коронавірусною хворобою було госпіталізовано 34 489 людей, із яких 32 130, або 93,2 відсотка, не отримали жодної дози антиковідної вакцини. Про це свідчать дані інформаційно-аналітичної системи MedData за 25–31 жовтня 2021 року.

За словами директорки КНП «Красноградська ЦРЛ» Ганни Васенко, такий же відсоток хворих на коронавірусну інфекцію зафіксовано за цей період і в їхній опорній лікарні.  

Принагідно, Центр громадського здоров’я МОЗ нагадує, що штам коронавірусу «Дельта», який наразі панує в Європі, є заразнішим та небезпечнішим за інші штами. Так за інформацією Центрів з контролю та профілактики захворювань США, «Дельта» вдвічі заразніша за попередні варіанти та може спричиняти важчий перебіг захворювання.

Захистити від важкого перебігу, госпіталізації та смерті від COVID-19 може вакцинація. При цьому найкращий захист вибудовується через 14 днів після отримання 2-ї дози вакцини.

Дані Центрів з контролю та профілактики захворювань США за період із квітня до липня цього року свідчать про те, що невакциновані від COVID-19 люди піддаються в 11 разів більшому ризику померти від штаму «Дельта», ніж вакциновані. Ризик захворіти в невакцинованих у 6 разів вищий у порівнянні з тими, хто отримав дві дози вакцини.

Слід пам’ятати, що вакцинація зменшує, але не усуває повністю ризик інфікування. Тож після щеплення необхідно й далі носити захисну маску, дотримуватися дистанції у 2 метри з іншими людьми, мити руки з милом та уникати скупчень людей.

Більше інформації про вакцинацію проти COVID-19 vaccination.covid19.gov.ua.

 

Про нас Касьянова Світлана

Перевірте також

Подорожувальникам на замітку

Під час засідання 25 січня Рада Європейського Союзу ухвалила нові правила для вільних подорожей в …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page