Вторник , 30 Май 2023
На головну / НОВИНИ / Місто / Як наступного тижня на Харківщині вимикатимуть електроенергію: новий графік

Як наступного тижня на Харківщині вимикатимуть електроенергію: новий графік

Світло вимикатимуть на три години. Енергетики попередили про можливі відхилення у цьому процесі. Але попередньо в населених пунктах Красноградської і Наталинської громад електроенергії не буде з 10:00 до 13:00.

Графік погодинних вимкнень електроенергії на наступний тиждень — із сьомого по тринадцяте листопада опублікувало АТ «Харківобленерго». У списку 12 черг по три години — з 07:00 до 22:00. 

Наприклад, деякі будинки, у яких цього тижня світло вимикають із 07:00 до 10:00, наступного тижня будуть без електрики з 08:00 до 11:00. 

Енергетики просять споживачів із розумінням поставитися до можливих відхилень у вимкненнях.

«Усе це обумовлено агресією з боку російської федерації та її атаками на енергетичні об’єкти України», — пояснили фахівці. 

Новий графік доступний на сайті «Харківобленерго» за посиланням

Нагадаємо, з 31 жовтня на Харківщині ввели погодинні графіки вимкнень світла. Цього ж дня росія завдала ракетних ударів по обʼєктах критичної інфраструктури. Внаслідок чого погодинні вимкнення почали комбінувати з аварійними. 

Про нас Nadiya Lyahova

Перевірте також

Запрошує «Точка. Спільно UNICEF»

Креативно-ігровий простір у рамках ініціативи  «Точка. Спільно UNICEF» відтепер працює і в Краснограді. Він розташований …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page