Середа , 16 Червень 2021
На головну / НОВИНИ / У Наталиному з’являться тенісні столи біля багатоповерхівок

У Наталиному з’являться тенісні столи біля багатоповерхівок

Наталинська територіальна громада перемогла в конкурсі від Групи Нафтогаз «Енергія розвитку» з проєктом «Спортивне дозвілля для мешканців села Наталине». Відтак отримає на його реалізацію до 100 тисяч гривень. Про це 19 травня повідомили у відеопублікації на сторінці органу місцевого самоврядування у фейсбуці.

Біля місцевих багатоквартирних будинків у селі встановлять витривалі столи для гри в теніс, які називають антивандальними. Таким чином у громаді прагнуть заохочувати жителів до здорового способу життя, зокрема, молодь до активного дозвілля.

За словами Наталинського сільського голови Олени Третяк, підприємства газовидобувної сфери відіграють ключову роль у наповненні місцевої скарбниці. Група Нафтогаз України є важливим соціальним партнером у вирішенні актуальних питань життєдіяльності громади. У 2021 році наталинці мають із газовиками низку спільних планів. Зокрема, планують реалізувати два освітні проєкти в селі Березівка, а також облаштувати парк у селі Петрівка.

Про нас admin

Перевірте також

У кількох школах міської ради облаштують сучасну протипожежну сигналізацію

Кошти на виконання відповідних заходів безпеки виділили в рамках фінансування обласної програми розвитку освіти «Новий …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page