Среда , 7 Июнь 2023
На головну / НОВИНИ / ПТМ: підготовка до зими триває

ПТМ: підготовка до зими триває

Працівники підприємства теплових мереж (ПТМ) проводять заміну зношених труб, які використовувалися уже понад трьох десятиліть і стали непридатними для експлуатації.

На території с. Піщанка за фінансового сприяння  Красноградської громади, районної військової адміністрації, оновлюється ділянка стального теплопровода наземної прокладки на надсучасні труби із поліетилену, попередньо теплоізольовані пінополіуретаном з антидифузійним шаром, виготовлені в Україні  на сучасному європейському обладнанні та мають сертифікати відповідності. Це сприятиме енергозбереженню та енергоефективності мережі.

Біля житлових будинків м. Краснограда на вулиці Соборній, № 44, мікрорайоні 3, буд.  № 10 також  ремонтуються теплотраси. Хотілося б провести  повну їх модернізацію, але через нестачу коштів  міняємо труби на ті, що має підприємство.

На ПТМ кажуть: якби боржники вчасно розраховувалися за послуги, то можна було б краще підготувати мережі й котельні до роботи в осінньо-зимовий період.

Про нас Nadiya Lyahova

Перевірте також

Запрошує «Точка. Спільно UNICEF»

Креативно-ігровий простір у рамках ініціативи  «Точка. Спільно UNICEF» відтепер працює і в Краснограді. Він розташований …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page