Понеділок , 20 Вересень 2021
На головну / НОВИНИ / Місто / На Красноградщині новий начальник центру комплектування та соціальної підтримки

На Красноградщині новий начальник центру комплектування та соціальної підтримки

Під час апаратної наради в райдержадміністрації у понеділок, другого серпня, голова КРДА Віктор Войтенко представив зібранню т. в. о. начальника Красноградського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Харківської області підполковника Романа Багмута.

Нагадаємо, що таку назву нині має реформований військкомат. У своїй промові Роман Борисович зокрема зауважив, що раніше два роки обіймав посаду військового комісара Нововодолазького районного військового комісаріату. Майже два з половиною роки перед призначенням у Красноградський район працював військовим комісаром Слобідського об’єднаного територіального центру комплектування та соціальної підтримки м. Харкова. Одружений, виховує сина.   Очільник райдержадміністрації Віктор Войтенко висловив сподівання, що новий начальник центру комплектування та соціальної підтримки з честю виконуватиме покладені на нього обов’язки.    

Про нас Касьянова Світлана

Перевірте також

У Красноградській тепломережі планомірно готуються до опалювального сезону

Місцеве підприємство теплових мереж обслуговує тридцять котелень, які розташовані на території Красноградської та Наталинської громад. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page