Суббота , 9 Декабрь 2023
На головну / НОВИНИ / Місто / Кікбоксери Красноградської ДЮСШ вибороли 30 перших місць

Кікбоксери Красноградської ДЮСШ вибороли 30 перших місць

Таким є підсумок обласних змагань з кікбоксингу ISKA для вихованців відділення кікбоксингу «Булат» місцевої дитячо-юнацької спортивної школи. Турнір відбувся 12 грудня в Харкові у спортивному клубі «Організм».

— Від результатів цих змагань залежав відбір для участі в чемпіонаті України, який планується наступної весни. Радіємо, що достойно пройшли це випробування, — зауважив тренер кікбоксерів Сергій Джумайло. — У листопаді також здобули 15 нагород на чемпіонаті світу з карате. Нинішній спортивний сезон фактично завершився. Однак наступний вже на підході. Налаштовані пройти його не менш вдало. Тож активно тренуємося далі.

Сергій Джумайло також поділився мрією, яку має спільно з вихованцями. Вони прагнуть виступити на Чемпіонаті світу з кікбоксингу ISKA. Цей турнір організовуються тільки за кордоном. Останній, проходив нинішньої осені в Німеччині. Місце проведення наступного визначать невдовзі. Наставник та спортсмени сподіваються, що знайдеться спонсор, який допоможе їм спробувати сили в цій спортивній дисципліні на міжнародному рівні.

 

 Фото з архіву СК «Булат»

Про нас admin

Перевірте також

Уночі ворог вдарив по Боровій

Майже опівночі ворог завдав удару по смт Борова Ізюмського району, попередньо керованою авіабомбою.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page