Понедельник , 4 Декабрь 2023
На головну / ЗДОРОВ'Я / Коронавірус дедалі частіше діагностують у дітей

Коронавірус дедалі частіше діагностують у дітей

У порівнянні з весняним спалахом захворюваності на COVID-19 на Красноградщині, зараз спостерігається збільшення кількості випадків хвороби серед неповнолітніх жителів району. Про це повідомила завідувачка Красноградською філією ДУ «Харківський обласний центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України Оксана Співак.

— Наймолодшому пацієнту, у якого виявили коронавірусну інфекцією, виповнилося лише сім місяців від народження, — уточнила фахівець. — Також коронавірусом хворіють діти різного віку. Нині ризик підхопити захворювання не оминає жодну вікову категорію.

Відтак актуальним залишається дотримання профілактичних заходів, які сприяють стриманню інфекції. Носіння захисних масок у громадських місцях і транспорті, соціальна дистанція 1,5 метри, гігієна рук, заборона торкатися очей, носа і рота — вимоги, які більшість із нас, напевно, вже вивчили на пам’ять. Але відвідини міського ринку, поїздки у маршрутках і транспортних засобах міжміського сполучення, свідчать про протилежне.

Красноградці досі активно дискутують із приводу проведення щеплень проти COVID-19. У одному із супермаркетів міста кореспондентка видання стала свідком такого діалогу.

— Ти вже вирішила вакцинуватися, — працівник торговельної зали запитував знайому біля каси. Молода жінка стояла разом із хлопчиком років п’яти.

 

— Ні, ще не наважилася, — відповіла та.

 

— Що тут розмірковувати?! Кажуть, без обох щеплень до роботи не допустять, — продовжував він.

 

— От і думаю, який ризик більший — померти з голоду від безробіття чи від щеплення, — відказала співрозмовниця.

Щепитися чи ні від коронавірусу — право кожного. Так, медики визнають, вакцинація не захищає від хвороби на 100 %. Однак помітно зменшує вірогідність інфікування. Якщо це захистить рідних, у тому числі дітей від небезпечної недуги, хіба це не аргумент на користь процедури?

Про нас admin

Перевірте також

Уночі ворог вдарив по Боровій

Майже опівночі ворог завдав удару по смт Борова Ізюмського району, попередньо керованою авіабомбою.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page