Середа , 22 Вересень 2021
На головну / НОВИНИ / Для завершення реконструкції приміщення Наталинського ліцею виділять додаткові кошти

Для завершення реконструкції приміщення Наталинського ліцею виділять додаткові кошти

Таке рішення ухвалила днями регіональна комісія з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, які реалізуються коштом Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР), – повідомила пресслужба Харківської облдержадміністрації.

Додаткове фінансування пропонують  забезпечити за рахунок перерозподілу коштів ДФРР завдяки економії на інших об’єктах-учасниках програми..

Нагадаємо, проєкт реконструкції Наталинського ліцею реалізується в рамках програми Президента України «Велике будівництво». Наразі тривають роботи з добудови основної будівлі школи. Там згодом розмістяться чотири навчальні класи,  спортивна та актова зала.   Додаткові кошти планують спрямувати для виконання цих завдань.

Як ми повідомляли раніше, до Дня знань, 1 вересня, у Наталиному запросили дітей до оновленої школи. До початку нового 2020/2021 навчального року в двоповерховому приміщенні навчального закладу капітально відремонтували внутрішні кімнати, замінили систему опалення та електропостачання, утеплили фасад тощо. Сучасного вигляду набуло й шкільне подвір’я. Тепер його прикрашають дизайнерські клумби.

Про нас admin

Перевірте також

«Останній подих літа» гостює в Красноградському краєзнавчому музеї

Виставка картин під такою назвою відкрилася в закладі 17 вересня. До експозиції увійшли творчі роботи …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page