Суббота , 9 Декабрь 2023
На головну / НОВИНИ / «Бути директором школи непросто»

«Бути директором школи непросто»

Владислав Ярошенко у якості директора ліцею № 1

У цьому переконався десятикласник Красноградського ліцею № 1 ім. О. І. Копиленка Владислав Ярошенко. У закладі освіти відбувся День учнівського самоврядування. Влад провів його на посаді керівника школи. Своїми враженнями поділився з кореспонденткою видання.

— Раніше я вже пробував себе в ролі вчителя, під час попереднього дня самоврядування проводив уроки фізики, але директором був уперше і це зовсім інші відчуття, — розповів юнак. — Потрібно бути в курсі всіх справ. Стежити не тільки за дотриманням дисципліни, санітарних вимог  та інших правил внутрішнього розпорядку, а й знати про настрій і самопочуття кожного учня та працівника. Знаходити підхід і правильні слова у спілкуванні з вихованцями та колегами, бути повсякчас зібраним і серйозним, напевно, найскладніше завдання. Крім того, вирішувати проблемні питання із утриманням закладу освіти в належному стані, листуватися з різними інстанціями, спілкуватися з відвідувачами, які, зазвичай, звертаються за підтримкою в непростих ситуаціях. Тримати все на контролі справді нелегко.

Влад говорить, що бути директором зголосився за прикладом свого татка. Колись він так само  директорував у рідній Піщанській ЗОШ під час навчання в старших класах. Хоча в ролі керівника ліцею хлопець провів лише один день, каже, що це важливий досвід для нього. Не виключає, що після закінчення школи піде вчитися далі за педагогічним профілем.

— Ми зацікавлені у підвищенні престижу професії вчителя та побудові щирих взаємин із учнями, тому даємо можливість нашим вихованцям відчути себе педагогами на практиці, — сказала директорка Красноградського ліцею № 1 ім. О. І. Копиленка Красноградської міської ради Ірина Шкуть. — Діти також спробували себе в якості заступників керівника закладу освіти, практичного психолога, педагога-організатора, секретаря та бібліотекаря. Вони чудово з цим впоралися.

За словами Ірини Шкуть, День учнівського самоврядування відбувається в школі щорічно. Тепер учні пропонують проводити подібні заходи частіше. Можливо, ще один влаштують до завершення нинішнього навчального року.

Фото з архіву Красноградського ліцею № 1 ім. О. І. Копиленка Красноградської міської ради

Про нас admin

Перевірте також

Уночі ворог вдарив по Боровій

Майже опівночі ворог завдав удару по смт Борова Ізюмського району, попередньо керованою авіабомбою.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page