Субота , 16 Жовтень 2021
На головну / НОВИНИ / Служба зайнятості пропонує роботодавцям отримати допомогу по частковому безробіттю на період карантину

Служба зайнятості пропонує роботодавцям отримати допомогу по частковому безробіттю на період карантину

Постановою Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 р. № 306 затверджено Порядок надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Відповідно до цього Порядку, допомога по частковому безробіттю на період карантину надається службою зайнятості застрахованим особам, з якими роботодавцем оформлено трудові відносини, у разі втрати ними частини заробітної плати внаслідок вимушеного скорочення передбаченої законодавством тривалості робочого часу у зв’язку із зупиненням (скороченням) діяльності на період карантину за зверненням роботодавця для її виплати працівникам, з якими не припинено трудові відносини.

Для оформлення вищезазначеної допомоги, вам необхідно протягом 30 календарних днів з дня зупинення (скорочення) діяльності звернутися до центру зайнятості за місцем вашої реєстрації як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та надати такі документи:

1) заяву у довільній формі, в якій, зокрема, зазначається інформація про належність роботодавця до суб’єктів малого або середнього підприємництва відповідно до Господарського кодексу України;

2) засвідчену копію наказу із зазначенням дати початку зупинення (скорочення) діяльності;

3) відомості про працівників, у яких виникло право на допомогу по частковому безробіттю на період карантину згідно зі статтею 471 Закону України «Про зайнятість населення»;

4) видану ДПС довідку про сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за останні шість місяців, що передують даті зупинення (скорочення) діяльності.

Детальну інформацію можна отримати на сайті Державного центру зайнятості https://www.dcz.gov.ua/storinka/pokrokova-instrukciya-shchodo-otrymannya-dopomogy-po-chastkovomu-bezrobittyu-na-period або за адресою: м. Красноград, вул. Соборна, буд. 81. Тел. 7-17-44.

 

Про нас admin

Перевірте також

Читайте в номері “Вістей Красноградщини” за 14 жовтня

14 Zhovtnia 2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page