Вівторок , 20 Жовтень 2020
На головну / НОВИНИ / Місто / Громадський транспорт відзавтра не курсуватиме Красноградом

Громадський транспорт відзавтра не курсуватиме Красноградом

Відповідне рішення щойно ухвалила місцева комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Красноградського району Харківської області. Однак це не стосується перевезень персоналу медичних та екстрених служб, підприємств та установ, які забезпечують життєдіяльність населення.

До того ж із 27 березня на Красноградщині почнуть працювати два контрольно-пропускних пункти. Один — на швидкісній трасі поблизу поста ДАІ в с. Улянівка, інший — на в’їзді до с. Піщанка зі сторони Карлівки.  Медпрацівники здійснюватимуть обов’язковий санітарний огляд громадян, зокрема вимірюватимуть температуру. Полісмени та еменесники  пропускатимуть водіїв і пасажирів лише після медичного огляду, а також дезінфекції транспортних засобів.

Додаткові заходи запроваджуються, аби не допустити поширення коронавірусу COVID-19 на території району. Рекомендовано обмежити пересування громадян на власному автомобільному транспорті між населеними пунктами, районами та регіонами України.

Нагадаємо, що загальнонаціональний карантин уряд продовжив до 24 квітня і ввів режим надзвичайної ситуації на території усієї України.

        

Про нас Касьянова Світлана

Перевірте також

Води не буде орієнтовно до 14.00

Уночі, 19 жовтня, сталася аварія на центральному водоводі ККП «Водоканал». Відтак підприємство екстрено повністю зупинило …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page