Суббота , 22 Июнь 2024
На головну / НОВИНИ / Як жителям Харківщини підготуватися до знеструмлення

Як жителям Харківщини підготуватися до знеструмлення

У Центрі стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки розповіли, що робити у випадку знеструмлення та як підготуватися до вимкнення світла.
Російські окупанти стріляють по електростанціях через успішний контрнаступ України. Тому наразі необхідно знати алгоритм дій на випадок знеструмлення населених пунктів внаслідок обстрілів. Про це повідомили у Центрі стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.
«Вдалий контрнаступ наших Сил оборони та деокупація населених пунктів позбавили окупантів можливості володарювати й тероризувати населення на загарбаних територіях, тому зараз вони вдаються до енергетичного шантажу з обстрілом електростанцій на звільнених територіях. Але їм не вдасться похитнути українців та їхню віру в ЗСУ і перемогу!», — зазначили у Центрі стратегічних комунікацій.
Алгоритм дій:
1. Необхідно підготувати запас води, їжі, ліків, батарейок, ліхтариків, свічок та сірників
2. Заклеїти щілини у вікнах та балконних дверях, закрити їх ковдрами, аби зберегти тепло в приміщенні
3. Придбати дизельний або бензиновий генератор, за допомогою якого можна буде на певний час увімкнути електроенергію.
4. У разі зникнення мобільного зв’язку у вашого оператора можна підключитися до мережі інших операторів. Для цього необхідно:
Зайти у «Налаштування»
Обрати розділ «SIM-карти», «Мобільні мережі» або «Стільниковий зв’язок»
Обрати опцію «Мобільна мережа», «Підключення» або «Обрати «мережу» і вимкнути автоматичний режим
Вибрати одну з мереж, яка буде у списку.
Як відомо, ввечері 11 вересня після обстрілу окупантами ТЕЦ-5 та Зміївської ТЕС у Харкові зникло світло одночасно у всіх районах, виникли проблеми з водопостачанням. Припинення електропостачання також сталося в сусідніх Полтавській та Сумській областях. А 13 вересня у Харкові та деяких населених пунктах області знову не було світла. Відсутність електроенергії пов’язана зі збоєм у роботі резервної лінії.

Про нас Nadiya Lyahova

Перевірте також

Зміни до порядку призначення допомоги внутрішньо переміщеним особам

Управління соціального захисту населення Красноградської районної державної адміністрації інформує, що Урядом прийнято Постанову Кабінету Міністрів …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page