Воскресенье , 4 Июнь 2023
На головну / НОВИНИ / Місто / У Краснограді роздають гуманітарну допомогу

У Краснограді роздають гуманітарну допомогу

mde

З початку прийому внутрішньо переміщених осіб (ВПО) міськрада на добровільних засадах надає їм неодноразову гуманітарну допомогу. Продуктами харчування, крупами, олією, молоком, картоплею та ін. підтримували людей місцеві сільгоспвиробники, підприємці, депутати і благодійники. Переселенці одержали також продуктові набори від держави. Одяг і взуття вони беруть з потреби та без обмеженої кількості. При цьому натовпу уникнути не вдається. Оскільки на території громади мешкають понад 8 тисяч офіційно зареєстрованих ВПО.  

Минулої середи та четверга під міськрадою вишикувалася довжелезна черга. Цього разу Красноградська громада одержала гуманітарну допомогу з Німеччини. Її організував переселець з Харкова Едуард Дворніков разом зі своїми партнерами: Антоном Хряпинським, Феліксом Станіславським, Андрієм Пантелеєм, Юрієм Нойфельдом та Андрієм Баріновим. Доставити вантаж до місця призначення допомогла корпорація АТБ-маркет й особисто Наталія Шаповалова.

Два дні поспіль працівники міськради видавали продукти харчування. Приміром, минулої середи пункт видачі працював з 10:00 до 15:00. Люди скаржаться, що стояти в черзі доводиться по декілька годин. Однак за цей час вимушені переселенці все ж отримали майже 700 пакетів. Наступного дня — ще більше.

Тут намагаються швидко обслужити своїх клієнтів. Це не волонтери, а працівниці міськради, пояснює очільниця громади Світлана Кривенко. Крім цієї діяльності, у них ще й безпосередня робота. Тож просить з розумінням поставитися до видачі гуманітарної допомоги.

Набір продуктів (склад залежить від того, що є в наявності) видається на кожного члена сім’ї, зокрема й дітей. У довідці про взяття на облік ВПО зазначають, що саме отримують люди. Можливо, це трохи сповільнює видачу.  

— Колектив міськради намагається, аби все, що отримала громада як гуманітарну допомогу, знайшло свого адресата. Для нас важливо підтримати кожного, хто в умовах воєнного стану опинився у скруті, — каже керівниця міської ради Світлана Кривенко. — Добре розуміємо, що підтримка насамперед потрібна тим людям, хто змушений був покинути свої домівки й без нічого приїхати до нашої громади. Щиро вдячні всім за людяність і безкорисливу турботу.  

Очільниця громади також розповіла, що зараз формуватимуть пакети з продуктами харчування для матерів і дружин воїнів-земляків, які боронять українську землю від російських окупантів. «Поки наші хлопці на передовій, маємо потурбуватися про їхні родини», — наголосила Світлана Кривенко.     

Принагідно вона нагадала, що отримати гуманітарну допомогу у Краснограді можна у ГО «Волонтерська ліга» та в районній організації Червоного Хреста.

mde
mde
mde

Про нас Касьянова Світлана

Перевірте також

Запрошує «Точка. Спільно UNICEF»

Креативно-ігровий простір у рамках ініціативи  «Точка. Спільно UNICEF» відтепер працює і в Краснограді. Він розташований …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page