Субота , 15 Травень 2021
На головну / ЗДОРОВ'Я / СOVID-19: статистика Красноградського району на 29 вересня

СOVID-19: статистика Красноградського району на 29 вересня

Відучора нових випадків коронавірусу  не зареєстровано. Також немає одужань та летального перебігу хвороби — поінформували в центральній районній лікарні. У реанімації залишається один пацієнт, інші у відділеннях, призначених для прийому хворих із СOVID-19.

Натоміть збільшилася кількість красноградців із позитивним ПЛР-тестом на коронавірус, які перебувають на амбулаторному лікуванні. Тепер такого режиму дотримуються 28 земляків і ця цифра упродовж дня може змінитися.

— На амбулаторне лікування після стаціонару потрапляють хворі на COVID-19, у яких стабілізувалося самопочуття, проте повторне лабораторне дослідження на коронавірус методом полімеразно ланцюгової реакції є позитивним, — пояснила в.о. керівника КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги Красноградського району” Руслана Равлюк. —  Частина пацієнтів із легким перебігом захворювання. Також громадяни, які самостійно робили ПЛР-тест, вони не мають симтомів захворювання, але аналіз показав позитивний результат.

Руслана Равлюк зауважила, що згідно з новим наказом МОЗ України № 2116 від 18 вересня нинішнього року змінено протокол надання медичної допомоги пацієнтам із коронавірусом. Відповідно до цього документа, особам, які контактували з хворим, але не мають ознак захворювання, ПЛР-досліджнення не проводиться. Ця норма стосується як дорослих, так і дітей. Однак такий  аналіз вони можуть зробити за власною ініціативою. 

Про нас admin

Перевірте також

Резервісти та військовозобов’язані відправилися на перепідготовку

Красноградці, які приписані до складу підрозділів територіальної оборони  району, пройдуть позапланові навчання в місті Лозова. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page