Суббота , 9 Декабрь 2023
На головну / НОВИНИ / Місто / Скористайтесь е-паспортом

Скористайтесь е-паспортом

Красноградська державна податкова інспекція повідомляє, що з метою реалізації норм чинного законодавства щодо застосування е-паспорта Державною податковою службою України забезпечено підключення ІТС ДПС до порталу «Дія» та розроблено програмне забезпечення, за допомогою якого посадовими особами ДПС під час надання адміністративних послуг у центрах обслуговування платників (ЦОП) здійснюватиметься перевірка достовірності електронних цифрових документів.

Порядок роботи

Так відображаються цифрові документи в мобільному застосунку:

Для перегляд/отримання/збереження/друк паспортного документа необхідно, щоб фізична особа, яка звернулась за отриманням адміністративної послуги в ЦОП,  згенерувала у мобільному застосунку «Дія» коди для перевірки.

Якщо інтернет відсутній, застосунок не зможе згенерувати тимчасові коди для перевірки документа. Коди не містять ніякої персональної інформації, є одноразовими і дійсними лише протягом 3 хвилин.

Згенерувати та відобразити тимчасові коди документа можна  двома шляхами — фізична особа натискає у мобільному застосунку «Дія» на відображення е-паспорта громадянина України і генерується QR/штрихкод та 13-значний код, зазначений під штрихкодом, або натискає на відповідне поле, як зазначено на малюнку нижче, і відображаються такі ж згенеровані QR/штрихкод

та 13-значний код у такий спосіб:

Посадова особа ДПІ вводить 13-значний код, що зазначений під штрихкодом,  та проводить  «Пошук» документа.

Фізичній особі в мобільний застосунок «Дія» буде надіслано повідомлення щодо згоди на передачу цифрової копії е-документа (відображення екрана з мобільного застосунку фізичної особи).

Фізична особа має підтвердити передачу даних про себе до ДПС (відображення екрана з мобільного застосунку фізичної особи):

Після надання згоди фізичною особою посадовій особі ДПІ на  екрані відображається цифрова копія е-документа у форматі pdf, який можливо переглянути, зберегти, роздрукувати.

 

Про нас Касьянова Світлана

Перевірте також

Уночі ворог вдарив по Боровій

Майже опівночі ворог завдав удару по смт Борова Ізюмського району, попередньо керованою авіабомбою.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page