Суббота , 22 Июнь 2024
На головну / ЗДОРОВ'Я / На Харківщині посилили карантинні обмеження

На Харківщині посилили карантинні обмеження

З 18 березня забороняється проведення масових заходів (спортивних, культурних, розважальних, соціальних, релігійних, наукових, освітніх та інших) за участю більше 1 особи на 4 кв. м площі будівлі або відкритої території. Також не можна заповнювати зали, де відбуваються такі заходи, більш ніж наполовину, — інформує пресслужба Харківської облдержадміністрації.

Таке рішення було прийняте під час засідання регіональної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулося під керівництвом голови Харківської ОДА Айни Тимчук 17 березня.

Комісія також ухвалила заборону щодо приймання відвідувачів у кінотеатрах та інших закладах культури з наповненням більше 50% місць.

Крім того, забороняється діяльність спортивних залів та фітнес-центрів, які не забезпечують можливість розміщення 1 особи на 10 кв. м, басейнів – більше ніж 4 особи на одній доріжці для індивідуальних зайнять або 6 для групових.

Про нас admin

Перевірте також

Зміни до порядку призначення допомоги внутрішньо переміщеним особам

Управління соціального захисту населення Красноградської районної державної адміністрації інформує, що Урядом прийнято Постанову Кабінету Міністрів …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page