Суббота , 18 Май 2024
На головну / ЗДОРОВ'Я / Коронавірус на Красноградщині проник у школи і дитячі садки

Коронавірус на Красноградщині проник у школи і дитячі садки

На 28 вересня діагноз СOVID-19 підтвердився у кількох вчителів і вихователів місцевих закладів освіти, на самоізоляції перебував 131 учень. Також спостерігається тенденція до збільшення захворюваності дітей і педагогів, — про це під час щотижневої апаратної наради в райдержадміністрації повідомила начальник відділу освіти КРДА Антоніна Турова.

З 25 вересня на найближчі 14 днів  призупинив роботу Добренський НВК. Там коронавірус діагностували у одного з педагогів, ще семеро під підозрою.

У Хрестищенському ЗЗСО І-ІІІ ст.  коронавірусну інфекцію підозрюють в одного з учнів одинадцятого класу, відтак  ізолювали всіх його однокласників. Також у НВК № 3 на самоізоляцію відправили 9-А клас. Причина схожа: в одного зі школярів підозра на коронавірус.

У Зорянському ЗЗСО на СOVID-19 захворіла одна з педагогів. На лікарняний вона пішла ще з 12 вересня через інше захворювання, а згодом у неї виявили коронавірус. Через те, що контакту з дітьми не було, школа працює в штатному режимі.

Натомість у ДНЗ № 17 тимчасово не працюють дві групи. У одного вихователя СОVID-19, у іншого підозра на інфекцію.

За словами Антоніни Турової, моніторинг відвідуваності шкіл і дитсадків відбувається постійно. Ситуація склалася серйозна, але контрольована.

 

Про нас admin

Перевірте також

Зміни до порядку призначення допомоги внутрішньо переміщеним особам

Управління соціального захисту населення Красноградської районної державної адміністрації інформує, що Урядом прийнято Постанову Кабінету Міністрів …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page