Вторник , 18 Июнь 2024
На головну / ЗДОРОВ'Я / Коронавірус на Красноградщині: за вихідні сталося три летальні випадки

Коронавірус на Красноградщині: за вихідні сталося три летальні випадки

Про ситуацію з поширенням коронавірусної інфекції в районі на ранок 23 листопада під час апаратної наради в райдержадміністрації повідомила директорка КНП «Красноградська центральна районна лікарня» Ганна Васенко.

За словами лікарки, упрдовж минулого тижня в ЦРЛ померли шість пацієнтів із коронавірусом, у тому числі троє за останні вихідні.

Наразі в стаціонарі перебувають 58 хворих із COVID-19, з них дев’ятеро у відділенні анастезіології та інтенсивної терапії. У лікарні стоврені 64 кисневі точки. Для допомоги пацієнтам задіяні всі.

У ЦРЛ очікують надходження ще двох кисневих концентраторів. Їх придбали коштом бюджету міської ради.

Для прийому пацієнтів із підозрою на коронавірус у лікарні створили сортувальний пункт. Він працює на другому поверсі хірургічного корпусу ЦРЛ. Спершу хворих доправляють сюди. Тут беруть проби для проведення аналізів методом полімеразно ланцюгової реакції. Результати ПЛР-тестів стають відомі через три дні. Пацієнтів, у яких підтвердився діагноз COVID-19, перенаправляють до інфекційного відділення. Хворих із пневмоніями, не обтяжених коронавірусною інфекцією, госпіталізують до терапевтичного відділення.

Амбулаторно лікуються 59 жителів Красноградщини, у яких діагностували коронавірус.

Про нас admin

Перевірте також

Зміни до порядку призначення допомоги внутрішньо переміщеним особам

Управління соціального захисту населення Красноградської районної державної адміністрації інформує, що Урядом прийнято Постанову Кабінету Міністрів …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page