Вторник , 30 Май 2023
На головну / ЗДОРОВ'Я / Коронавірус на Красноградщині: за вихідні сталося три летальні випадки

Коронавірус на Красноградщині: за вихідні сталося три летальні випадки

Про ситуацію з поширенням коронавірусної інфекції в районі на ранок 23 листопада під час апаратної наради в райдержадміністрації повідомила директорка КНП «Красноградська центральна районна лікарня» Ганна Васенко.

За словами лікарки, упрдовж минулого тижня в ЦРЛ померли шість пацієнтів із коронавірусом, у тому числі троє за останні вихідні.

Наразі в стаціонарі перебувають 58 хворих із COVID-19, з них дев’ятеро у відділенні анастезіології та інтенсивної терапії. У лікарні стоврені 64 кисневі точки. Для допомоги пацієнтам задіяні всі.

У ЦРЛ очікують надходження ще двох кисневих концентраторів. Їх придбали коштом бюджету міської ради.

Для прийому пацієнтів із підозрою на коронавірус у лікарні створили сортувальний пункт. Він працює на другому поверсі хірургічного корпусу ЦРЛ. Спершу хворих доправляють сюди. Тут беруть проби для проведення аналізів методом полімеразно ланцюгової реакції. Результати ПЛР-тестів стають відомі через три дні. Пацієнтів, у яких підтвердився діагноз COVID-19, перенаправляють до інфекційного відділення. Хворих із пневмоніями, не обтяжених коронавірусною інфекцією, госпіталізують до терапевтичного відділення.

Амбулаторно лікуються 59 жителів Красноградщини, у яких діагностували коронавірус.

Про нас admin

Перевірте також

Запрошує «Точка. Спільно UNICEF»

Креативно-ігровий простір у рамках ініціативи  «Точка. Спільно UNICEF» відтепер працює і в Краснограді. Він розташований …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page