Среда , 22 Май 2024
На головну / НОВИНИ / Поменшало крадіжок і грабежів

Поменшало крадіжок і грабежів

За інформацією т. в. о. начальника сектору моніторингу Красноградського відділу поліції Ольги Машко, криміногенна ситуація в районі в цілому покращилася.

Зокрема, за сім місяців цього року відділом поліції зареєстровано 3 767 заяв і повідомлень про вчинені правопорушення та інші події. Торік на цей період було 3 286. Із них до Єдиного реєстру досудових розслідувань цьогоріч внесено 445 заяв, а минулого року — чотириста п’ятдесят п’ять.  

Якщо торік було зареєстровано три факти нанесення тяжких тілесних ушкоджень, то цього року — жодного випадку. Також зменшилася кількість крадіжок із квартир та приватних будинків — 12 проти 33-х минулого року. Крім того, менше стало грабежів — 1 (торік чотири), незаконних заволодінь транспортними засобами — 2 (торік сім). Побільшало осіб, яких звинувачено у скоєнні злочинів — 140 проти 121-го. До речі, рівень розкриття злочинів складає 43%, а по області — лише тридцять два.

Також у відділі поліції відзначають покращання профілактичної роботи. Зокрема, зменшилася кількість скоєних адміністративних порушень. Якщо за сім місяців цього року складено 1669 протоколів, то за аналогічний період 2018-го — 1744.

За порушення правил дорожнього руху торік притягнуто до відповідальності 964 особи, а цьогоріч — 961. У тому числі за керування транспортними засобами у стані наркотичного або алкогольного сп’яніння у 2018 році  — 75, а 2019-го — шістдесят одну особу.

Нині почастішали випадки дрібного хуліганства — тридцять два проти двадцяти одного торік. Набуло поширення куріння в заборонених місцях. Якщо минулого року зафіксовано 78 випадків, то цього року вже сто п’ять. У цьому напрямку працюють групи реагування. Але активнішою має бути й позиція громадян щодо нетерпимості до такого ганебного явища в суспільстві.

— Вкрай важливою та злободенною на сьогодні залишається проблема шахрайства, — наголошує Ольга Машко. — Аби не попасти «на гачок» до шахраїв, треба уважніше ставитися до власної безпеки і не бути легковажними.        

Про нас Касьянова Світлана

Перевірте також

Зміни до порядку призначення допомоги внутрішньо переміщеним особам

Управління соціального захисту населення Красноградської районної державної адміністрації інформує, що Урядом прийнято Постанову Кабінету Міністрів …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page