Вівторок , 21 Вересень 2021
На головну / НОВИНИ / Опалювальний сезон триває, борги за тепло ростуть

Опалювальний сезон триває, борги за тепло ростуть

За минулий місяць заборгованість населення за теплопостачання збільшилася на 15 відсотків, – поінформували кореспондентку видання в Красноградському підприємстві теплових мереж.

– Опалювальний сезон продовжується, але вдень ми призупиняємо роботу котелень і відновлюємо її лише у нічний час, аби підтримувати в будівлях оптимальну температуру, – розповів директор тепломережі Олександр Сидоренко. – Спостерігається зменшення оплати за послугу. Відтак змушені посилити претензійну роботу. Наразі для передачі в суд підготовлені документи по десяти абонентам-боржникам.

Олександр Сидоренко нагадав, що заборгованість за тепло можна відшкодувати частинами. Для цього споживачам необхідно укласти з підприємством договір реструктуризації боргу. Попри карантин підприємство працює. На вході до адміністративної будівлі розміщені телефони взаємодії: (05744) 7-34-09 – приймальня; (05744) 7-23-86 – абонентський відділ; +38(066)-568-82-56.  За зверненням громадян спеціалісти допоможуть оформити необхідні документи.

Про нас admin

Перевірте також

У Красноградській тепломережі планомірно готуються до опалювального сезону

Місцеве підприємство теплових мереж обслуговує тридцять котелень, які розташовані на території Красноградської та Наталинської громад. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page