Понеділок , 25 Жовтень 2021
На головну / НОВИНИ / Озимина на ланах Красноградщини зраділа недавньому дощу

Озимина на ланах Красноградщини зраділа недавньому дощу

Довгоочікувані опади створили сприятливі умови для розвитку озимої пшениці та ранньої групи ярових культур, – вважає провідний науковий співробітник  ДП ДГ ”Красноградське” Сергій Грузінов.

На фоні швидкого відновлення весняної вегетації несприятлива погода заважала нормальному росту рослин. Насамперед це було обумовлене недостатньою кількістю вологи, – пояснив фахівець. – Так, у березні кількість опадів склала лише 92 % від середньої норми, характерної для цього періоду. Перша декада квітня відзначилася бездощів’ям, у другій декаді місяця їх випало лише 7,7 міліметрів. Однак дощ 26 квітня дещо виправив ситуацію. Хоча він був невеликий, але рясний – 10 мм і, головне, своєчасний.

Наразі у господарствах району триває посів кукурудзи. Тож останній дощ сприятиме появі дружніх сходів цієї зернової культури, а також соняшнику.

Сергій Грузінов зауважив, що запаси вологи в грунті обмежені. Майбутній урожай залежатиме не тільки від погодних умов, а й комплексу заходів по догляду за посівами.

Про нас admin

Перевірте також

Опалювальний сезон почався: першою тепло отримала лікарня

У Краснограді почали опалювати районну лікарню, приміщення центру первинної медико-санітарної допомоги та заклад дошкільної освіти …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page