Середа , 26 Січень 2022
На головну / НОВИНИ / Місто / На Красноградщині з робочою поїздкою перебуває Сергій Чернов

На Красноградщині з робочою поїздкою перебуває Сергій Чернов

Голова обласної ради Сергій Чернов (третій зліва) під час перебування в ДНЗ № 5

Голова обласної ради взяв участь у відкритті мініпроєктів у дитсадках № 17 і № 5, а також дошкільному підрозділі НВК №2. Усі вони були реалізовані цьогоріч під егідою обласного інвестиційного конкурсу “Разом у майбутнє”.

У ДНЗ № 17 капітально відремонтували дитячий майданчик і павільйон та облаштували прилеглу до них територію. У ДНЗ № 5 зробили капітальний ремонт  подвір’я і осучаснили суміжні ділянки, у дитсадку № 18, який входить до складу навчально-виховного комплексу № 2, оновили вхідну групу та частину подвір’я.

Загальна сума кожного проєкту склала 300 тисяч гривень. Із них половину профінасував обласний бюджет, 45 відсотків  міська скарбниця, і 5% — ініціативні групи.

Нагадаємо, цього року в районі реалізовано 12 мініпроєктів. За період проведення конкурсу “Разом у майбутнє” на Красноградщині здійснили 90 локальних ініціатив. Загальний кошторис склав 17 мільйонів гривень.

Наразі Сергій Чернов у Будинку ради проводить особистий прийом громадян. 

ДНЗ №17
ДНЗ №17
ДНЗ № 5
ДНЗ № 5
Дошкільний підрозділ НВК №2

Про нас Лаптєва Наталія

Перевірте також

Красноградські кікбоксери вибороли чергові нагороди

Вихованці відділення кікбоксингу «Булат» місцевої дитячо-юнацької спортивної школи посіли перше командне місце у відкритому Чемпіонаті …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page