Суббота , 18 Май 2024
На головну / НОВИНИ / Місто / На Красноградщині з робочою поїздкою перебуває Сергій Чернов

На Красноградщині з робочою поїздкою перебуває Сергій Чернов

Голова обласної ради Сергій Чернов (третій зліва) під час перебування в ДНЗ № 5

Голова обласної ради взяв участь у відкритті мініпроєктів у дитсадках № 17 і № 5, а також дошкільному підрозділі НВК №2. Усі вони були реалізовані цьогоріч під егідою обласного інвестиційного конкурсу «Разом у майбутнє».

У ДНЗ № 17 капітально відремонтували дитячий майданчик і павільйон та облаштували прилеглу до них територію. У ДНЗ № 5 зробили капітальний ремонт  подвір’я і осучаснили суміжні ділянки, у дитсадку № 18, який входить до складу навчально-виховного комплексу № 2, оновили вхідну групу та частину подвір’я.

Загальна сума кожного проєкту склала 300 тисяч гривень. Із них половину профінасував обласний бюджет, 45 відсотків  міська скарбниця, і 5% — ініціативні групи.

Нагадаємо, цього року в районі реалізовано 12 мініпроєктів. За період проведення конкурсу «Разом у майбутнє» на Красноградщині здійснили 90 локальних ініціатив. Загальний кошторис склав 17 мільйонів гривень.

Наразі Сергій Чернов у Будинку ради проводить особистий прийом громадян. 

ДНЗ №17
ДНЗ №17
ДНЗ № 5
ДНЗ № 5
Дошкільний підрозділ НВК №2

Про нас Лаптєва Наталія

Перевірте також

Зміни до порядку призначення допомоги внутрішньо переміщеним особам

Управління соціального захисту населення Красноградської районної державної адміністрації інформує, що Урядом прийнято Постанову Кабінету Міністрів …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page