Пятница , 19 Июль 2024
На головну / НОВИНИ / Надаєш послуги — отримуєш додаткові кошти

Надаєш послуги — отримуєш додаткові кошти

У 2020-му році Мністерство соціальної політики України платитиме об’єднаним територіальним громадам за надані населенню соціальні сервіси. На ці потреби у бюджеті відомства передбачили 150 мільйонів гривень, — повідомив Урядовий Портал із посиланням на слова міністра соціальної політики України Юлії Соколовської.

Відомство планує запровадити систему фронт-офісів. Завдяки такій мережі громадяни зможуть подати документи на призначення різних соціальних допомог навіть у невеликих населених пунктах. Відтак їм не доведеться їздити за отриманням відповідних послуг до районного чи обласного центру.

Аби стимулювати ОТГ для розвитку такої системи, Мінсоцполітики платитиме з державного бюджету за кожен прийом документів.

— Фронт-офіси лише прийматимуть документи та видаватимуть результати обробки заявникам. Натомість опрацюванням документів займатиметься “бек-офіс”, в який інформація направлятиметься одразу із декількох “фронтів”. Таким чином ми не тільки розширимо мережу, а й оптимізуємо роботу всього механізму», — пояснила очільниця відомства.

Про нас Лаптєва Наталія

Перевірте також

Ще один рейс із Краснограда до Харкова

Із 12 квітня у пасажирів буде додаткова можливість дістатися до обласного центра. Запроваджується ще один …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page