Середа , 18 Травень 2022
На головну / НОВИНИ / Надаєш послуги — отримуєш додаткові кошти

Надаєш послуги — отримуєш додаткові кошти

У 2020-му році Мністерство соціальної політики України платитиме об’єднаним територіальним громадам за надані населенню соціальні сервіси. На ці потреби у бюджеті відомства передбачили 150 мільйонів гривень, — повідомив Урядовий Портал із посиланням на слова міністра соціальної політики України Юлії Соколовської.

Відомство планує запровадити систему фронт-офісів. Завдяки такій мережі громадяни зможуть подати документи на призначення різних соціальних допомог навіть у невеликих населених пунктах. Відтак їм не доведеться їздити за отриманням відповідних послуг до районного чи обласного центру.

Аби стимулювати ОТГ для розвитку такої системи, Мінсоцполітики платитиме з державного бюджету за кожен прийом документів.

— Фронт-офіси лише прийматимуть документи та видаватимуть результати обробки заявникам. Натомість опрацюванням документів займатиметься “бек-офіс”, в який інформація направлятиметься одразу із декількох “фронтів”. Таким чином ми не тільки розширимо мережу, а й оптимізуємо роботу всього механізму”, — пояснила очільниця відомства.

Про нас Лаптєва Наталія

Перевірте також

Служба зайнятості проконсультує і онлайн, і офлайн

Через воєнний стан в Україні, Красноградська районна філія Харківського обласного центру зайнятості працює у дистанційному …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page