Четвер , 19 Травень 2022
На головну / НОВИНИ / Місцевий матеріальний резерв поповнився коштами

Місцевий матеріальний резерв поповнився коштами

Під час позачергової сесії районної ради 3 квітня  депутати внесли зміни до  Програми накопичення місцевого матеріального резерву для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їхніх наслідків на 2019-2020 роки.  Головував на пленарному засіданні очільник Красноградської районної ради Володимир Птишник.

Тепер у програмному  документі передбачені витрати в сумі п’ятдесят тисяч гривень  на закупівлю паливно-мастильних матеріалів для транспортних засобів комунальників. Фінансування відбуватиметься через головного розпорядника коштів  — районну державну адміністрацію, одержувач — комбінат комунальних підприємств (ККП).

Також учасники сесії проголосували за виділення коштів ККП «Водоканал», тепломережі та передачу субвенції міській раді  для ККП і ЖРЕП. Кожне підприємство отримає по 50 тисяч гривень для придбання засобів індивідуального захисту та дезінфекції. Відтак видатки загального фонду районного бюджету за згодою народних обранців були збільшені на 250 тисяч гривень. Це знайшло відображення у відповідному бюджетному рішенні.

Посилена увага до потреб комунальників не випадкова. В умовах пандемії коронавірусної інфекції саме на ці служби покладається завдання із дезінфекції приміщень загального користування в багатоквартирних будинках, об’єктів благоустрою тощо.

Про нас admin

Перевірте також

На Харківщині очистили 138 км доріг від наслідків російського вторгнення

Щодня на автошляхах області працює від 25 до 30 бригад. Фахівці Служби автомобільних доріг у …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page