Суббота , 2 Декабрь 2023
На головну / ЗДОРОВ'Я / Маслом кашу не зіпсуєш

Маслом кашу не зіпсуєш

Цей крилатий вислів спростовують підсумки масштабного моніторингу солодковершкового продукту «СТОП фальсифікат». Він проводився з 16 грудня минулого року. Журналісти й громадські активісти  передали на експертизу 77 зразків масла. Днями стали відомі результати дослідження. За оцінкою експертів шістнадцять із них — підробка. Торговельні мережі та виробників очікують масштабні перевірки, — попереджає Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів.

— Зробимо все можливе, аби громадяни мали повну інформацію та були обізнаними про продукцію, яку вони споживають», — зазначила  т. в. о. Голови Держпродспоживслужби Ольга Шевченко під час пресконференції, присвяченій підсумкам моніторингу.

Проєкт «СТОП Фальсифікат: Масло» реалізували журналісти телеканалу «1+1» та представники ГО «Громадський контроль захисту прав споживачів».  Зразки масла для дослідження були відібрані у торговельних закладах чотирьох регіонів України — Сумах, Черкасах, Новій Одесі Миколаївської області та в місті Калуш на Івано-Франківщині. Їх вивчали фахівці двох лабораторій — Центральної випробувальної державної лабораторії Держпродспоживслужби в Київській області та Державного підприємства «Укрметртестстандарт».

Двадцять третього січня пресцентр Держпродспоживслужби України повідомив про старт нової медіакампанії «СТОП Фальсифікат: Мед». Вона розпочнеться 10 лютого. Вибір об’єкта для дослідження ініціатори проєкту пояснюють тим, що Україна є одним зі світових лідерів із виробництва і експорту солодкого продукту.

Фото: https://www.google.com/search?q=%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%88%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B5+%D0%BC%D0%B0%D1%81%D0%BB%D0%BE&sxsrf=ACYBGNQ3qnn7hmZBP5HkRxSq4AtWD22ojA:1579786936827&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwi3wML57JnnAhUm_CoKHUPmD-YQ_AUoAXoECBQQAw&biw=1280&bih=642#imgrc=PRmqUjC5fFnaqM:

Про нас Лаптєва Наталія

Перевірте також

Уночі ворог вдарив по Боровій

Майже опівночі ворог завдав удару по смт Борова Ізюмського району, попередньо керованою авіабомбою.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page