Среда , 21 Февраль 2024
На головну / НОВИНИ / Місто / Конспекти-уроків склали, млинців напекли

Конспекти-уроків склали, млинців напекли

Студенти місцевого педагогічного коледжу з групи ВШ-21 разом із викладачем  культурології Вікторією Погорілою на прикладі теми «Масляна» вивчали методику позакласної роботи з дітьми з образотворчого мистецтва. Принцип поєднувати приємне та корисне в освіті спрацьовую безвідмовно.

— Дівчата й хлопці вчилися складати опорні схеми-конспекти, організовувати позакласну роботу з дитячим колективом та створили практичний проєкт «Мистецько-народознавче свято «Культура нашого народу», — детальніше про заняття розповіла педагог Вікторія Погоріла. — Під час роботи над проєктом підготували історичну довідку, оформили презентацію та виготовили головні символи Масляної:  опудало  і млинці.

Результат старань задокументували  на фото.

Практикум із методики образотворчого мистецтва став одним із низки заходів у Красноградському коледжі комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради, приурочених до декади спеціальності «Початкова освіта». Під його егідою тут  відбулися: : семінар-практикум «ЗМІ та здоровий спосіб життя. Основи медіаграмотності» та «Секрети педагогічної майстерності в умовах НУШ», в якому взяла участь вчителька початкових класів місцевого НВК №2 Наталія Щербакова. Також засідання гуртка «Калейдоскоп Клео», позааудиторний захід із зарубіжної літератури «Пелюстки старовинного романсу», олімпіада із сучасної російської мови з практикумом. Крім того, науковий калейдоскоп «Крок до знань», педагогічна студія «Сучасний урок та його можливості», заняття з навчальних дисциплін та методик і ще багато цікавого, — звітують у педколеджі.

 

 

Про нас admin

Перевірте також

Харківщина під ворожими обстрілами

Про наслідки воєнних злочинів росіян на Харківщині за минулу добу повідомив начальник ХОВА Олег Синєгубов. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page