Субота , 4 Грудень 2021
На головну / НОВИНИ / Місто / Відсьогодні в Краснограді відновила роботу каса залізничного вокзалу

Відсьогодні в Краснограді відновила роботу каса залізничного вокзалу

Громадянам пропонують попередньо придбати квитки на пасажирські потяги дальнього прямування. Передбачається, що залізничний рух відновиться з 1 червня.

— У вільному продажі квитки на поїзди 712/711 Київ-Костянтинівка-Київ категорії «Інтерсіті+» та 125/126 Київ-Костянтинівка-Київ категорії «нічний швидкий», — уточнила начальник вокзалу залізничної станції Красноград Надія Ошкукова. —Білети продаються без обмежень, зокрема на всі місця для сидіння. Планується, що попередньо можна буде купити проїздні квитки на 9 пасажирських потягів. Ця інформація уточнюється. Про всі зміни повідомимо додатково.

Керівниця  розповіла, що вже відомий попередній розклад руху електропоїздів приміського сполучення. Напевно, вони теж відправляться за маршрутом з першого дня літа. Зараз розклад на доопрацюванні. Невдовзі його теж оприлюднять.

Надія Ошкукова звернула увагу, що вхід до приміщення залізничного вокзалу дозволений лише в захисних масках. На підлозі поруч із віконцем каси  нанесли розмітку соціальної дистанції. Відстань дозволяє, аби одночасно в черзі перебувало не більше трьох осіб.

Про нас admin

Перевірте також

Освітяни Наталинської сільради працюватимуть за новими ноутбуками

Двадцять сім одиниць портативних персональних комп’ютерів педагогам місцевих закладів освіти третього грудня вручила очільниця Наталинської …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page