Суббота , 15 Июнь 2024
На головну / НОВИНИ / Місто / Хто заасфальтує тротуари поблизу з багатоповерхівками на вулиці Соборній (оновлено)

Хто заасфальтує тротуари поблизу з багатоповерхівками на вулиці Соборній (оновлено)

Переможцем торгів щодо поточного ремонту пішохідних проходів між багатоквартирними житловими будинками на вулиці Соборній № 89, № 91 та № 93 стало ТОВ Карлівський «Агрошляхбуд», — повідомили в Красноградському комбінаті комунальних підприємств. Цей учасник також переміг в аукціоні щодо відновлення внутрішньодомових пішохідних проходів на мікрорайоні 3.

Попередній ймовірний виконавець замовлення ТОВ «ТДХ» був дискваліфікований через те, що не надав обґрунтування занадто низької ціни на виконання робіт.

Згідно з інформацією на сайті державних закупівель «Прозорро», період прийому оскаржень за обома пропозиціями щодо кваліфікації учасника ТОВ Карлівський «Агрошляхбуд»  завершується 12 грудня. Якщо заперечень не виникне, буде укладено угоду на проведення ремонтів. Лишається сподіватися, що погода теж не підведе.

Переглянути тендерні пропозиції можна за посиланнями: https://www.dzo.com.ua/tenders/7825291 та https://www.dzo.com.ua/tenders/7821778.

Про нас admin

Перевірте також

Зміни до порядку призначення допомоги внутрішньо переміщеним особам

Управління соціального захисту населення Красноградської районної державної адміністрації інформує, що Урядом прийнято Постанову Кабінету Міністрів …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page