Вторник , 18 Июнь 2024
На головну / ДОЗВІЛЛЯ / Культура / У танцювальному колективі «Імпульс» визначили кращих учнів

У танцювальному колективі «Імпульс» визначили кращих учнів

Серед вихованців молодшої групи володарем титулу став Дмитро Карпенко (B-boy Patron).  У старшій віковій категорії перемогу здобув Олександр Сулик ( В-boy Scorpion).

— Ми не відмовляємося від традицій, тож наприкінці календарного року зазвичай влаштовуємо клубні змагання на звання «Кращого учня», — розповів тренер танцюристів Валерій Карпенко. — Уже призвичаїлися до карантинних умов. Регулярно тренуємося, виступаємо на турнірах, а також організовуємо майстер-класи.

Минулої неділі, 12 грудня, заняття для учасників колективу провели представник школи брейкінгу  X-makers з Харкова В-boy Slender і танцівник брейкінг-команди Mystic flow B-boy Lirik з Донецька. Досвідчені брейкдансери поділилися власними секретами виконавської майстерності.

Нагадаємо, колектив «Імпульс» діє у Красноградському Будинку культури. Спеціалізацією гурту є хореографічний напрямок хіп-хоп.

Вихованці колективу «Імпульс» разом із тренером Валерієм Карпенком та організаторами майстер-класів В-boy Slender і B-boy Lirik

Про нас admin

Перевірте також

Зміни до порядку призначення допомоги внутрішньо переміщеним особам

Управління соціального захисту населення Красноградської районної державної адміністрації інформує, що Урядом прийнято Постанову Кабінету Міністрів …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page