Вторник , 18 Июнь 2024
На головну / НОВИНИ / Район / У Миколо-Комишуватій облаштували площу для проведення «парадів»

У Миколо-Комишуватій облаштували площу для проведення «парадів»

Так жартівливо місцеві жителі говорять про майданчик у центрі населеного пункту, де нещодавно оновили тверде покриття. Результат ремонту порадував селян. На цій відкритій території з рівнею поверхнею відтепер можна організовувати урочистості, —  вважають вони.

— Асфальт на цьому «п’ятачку» зіпсувався вже давно. Тут завжди відбувається жвавий рух, бо поруч знаходяться заклади торгівлі, неподалік зупиняється громадський транспорт. Тож відремонтувати дорожнє полотно ми планували, — розповіла Миколо-Комишуватський сільський голова Наталія Шаптала. — З місцевої  скарбниці на ці потреби виділили майже 400 тисяч гривень, але цієї суми виявилося недостатньо. Відтак звернулися за підтримкою  у вирішенні питання до Харківської обласної ради. За її сприяння Департамент капітального будівництва ХОДА виділив 830 тис. гривень, яких бракувало для проведення ремонтних робіт. Наразі вони завершені.  

Тепер ще донедавна ямиста ділянка має привабливий естетичний вигляд. Також пересуватися нею стало набагато комфортніше.

Фото з архіву Миколо-Комишуватської сілської ради

Про нас admin

Перевірте також

Зміни до порядку призначення допомоги внутрішньо переміщеним особам

Управління соціального захисту населення Красноградської районної державної адміністрації інформує, що Урядом прийнято Постанову Кабінету Міністрів …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page