Среда , 6 Декабрь 2023
На головну / ДОЗВІЛЛЯ / Культура / Успіхи піаністок Красноградської школи мистецтв

Успіхи піаністок Красноградської школи мистецтв

Учениці викладачки фортепіанного відділення Аліни Зінченко стали лауреатками кількох престижних конкурсів.

Валерія Герасимова

Валерія Герасимова виборола звання Лауреата І премії XVI Міжнародного багатожанрового фестивалю-конкурсу мистецтв «Зіркова весна». Творче змагання проводилося онлайн. На конкурс Лєра та її педагог направили відеозапис виступу дівчини з «Елегією» Миколи Лисенка. Журі високо оцінило виконання піаністкою цього музичного твору.

—Нинішньої весни Лєра вже закінчила навчання в школі мистецтв. Разом ми провели вісім років. Прийшла навчатися зовсім маленькою дівчинкою, якою не видно було із-за інструмента, — пригадує Аліна Зінченко. — На завершення музичної освіти перетворилася у вправну піаністку.

Олександра Ярещенко

Шестикласниця фортепіанного відділення Олександра Ярещенка потішила педагогиню перемогою в іншому онлайн-конкурсі. Саша завоювала перше місце у І Міжнародному фестивалі-конкурсі «Сім нот». Успіх їй приніс «Забутий мотив» композитора  Мікаела Терівердієва.

Учениці 6 класу, сестри  Ліза і Настя Анахіни здобули Гран-прі обласного багатожанрового фестивалю-конкурсу «Зоряне намисто» в номінації «Ансамблі».

Анастасія Анахіна
Єлизавета Анахіна

— Попри карантинні обмеження навчальний рік 2020/2021 виявився для нас результативним, — говорить Аліна Зінченко. — Для учнів важливо випробувати свої сили в умовах конкурсу, відтак краще зрозуміти свої справжні можливості і потенціал для розвитку. Ми хотіли показати себе і в нас це добре вийшло.

Минулого тижня у школі мистецтв відгомонів випускний, попереду тривалі літні канікули. Аби підтримувати техніку володіння фортепіано, кожен учень отримав від педагогині завдання на літо. Вже зараз Аліна Зінченко підбирає вихованцям репертуар, з яким вони підкорюватимуть нові музичні вершини у прийдешньому навчальному році.

Фото з архіву Аліни Зінченко

Про нас admin

Перевірте також

Уночі ворог вдарив по Боровій

Майже опівночі ворог завдав удару по смт Борова Ізюмського району, попередньо керованою авіабомбою.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page