Четверг , 1 Июнь 2023
На головну / НОВИНИ / Уряд погодив звільнення Олексія Кучера з посади голови Харківської облдержадміністрації

Уряд погодив звільнення Олексія Кучера з посади голови Харківської облдержадміністрації

Про це повідомила низка інтернет-видань із посиланням на слова представника Кабінету міністрів України у Верховній Раді Василя Мокана. Відповідного указу  на офіційному сайті голови держави поки немає.

Серед претендентів на посаду очільника ХОДА уряд розглядає  47-річну Айну Тимчук. Жінка має досвід роботи в сфері управління. З 2010 по 2014 роки працювала заступницею Харківського міського голови Геннадія Кернеса. Нині керує апаратом Дніпропетровської облдержадміністрації.

Айна Тимчук (фото : https://www.sq.com.ua/rus/news/novosti/25.11.2020/kabmin_zaslushal_pretendenta_na_dolzhnost_gubernatora_harkovskoy_oblasti/)

Під час засідання уряду 25 листопада Айна Тимчук назвала три основні завдання, над реалізацією яких працюватиме в якості очільниці Харківщини, — пише регіональний інтернет-ресурс STATUS QUO

 Насамперед це протидія поширенню коронавірусу, зокрема, створення оптимальної кількості ліжко-місць у лікарнях  та забезпечення пацієнтів кисневою підтримкою. Також завершення процесу децентралізації, а саме утворення семи укрупнених районів, ухвалення сбалансованого бюджету та робота з новим складом обласної ради тощо. 

Про нас admin

Перевірте також

Запрошує «Точка. Спільно UNICEF»

Креативно-ігровий простір у рамках ініціативи  «Точка. Спільно UNICEF» відтепер працює і в Краснограді. Він розташований …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page