Вторник , 21 Май 2024
На головну / НОВИНИ / Скидатимуть вакцину з літака

Скидатимуть вакцину з літака

З першого листопада цього року на Харківщині вакцинуватимуть диких тварин від сказу. Зокрема, з літака розкидають брикети, що приваблюватимуть звірів. Про це повідомляє Управління Красноградського району Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області.

Пероральна вакцинація тварин здійснюватиметься і на території Красноградського району. Вакцинуватимуть диких м’ясоїдних за допомогою літаків шляхом розкидання їстівних брикетів розміром 3х3х2 см вагою 30 грамів. Вони мають коричневий колір та  різкий запах рибного борошна.  

Вакцина, що використовується для імунізації, безпечна для інших тварин та людей.

Однак фахівці управління звертаються з проханням до жителів району: якщо знайшли брикет-приманку, не беріть його до рук, не прикидайте листям, нехай він залишається на своєму місці.

Особливо слід застерегти дітей. Якщо ті знайдуть таку приманку з вакциною, не слід нею гратися, а тим більше пробувати та розламувати.

 

Про нас Касьянова Світлана

Перевірте також

Зміни до порядку призначення допомоги внутрішньо переміщеним особам

Управління соціального захисту населення Красноградської районної державної адміністрації інформує, що Урядом прийнято Постанову Кабінету Міністрів …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page