Воскресенье , 4 Июнь 2023
На головну / ДОЗВІЛЛЯ / Святковий ранок у музеї

Святковий ранок у музеї

У КЗ «Красноградський краєзнавчий музей ім. П. Д. Мартиновича» Красноградської міської ради відбувся благодійний святковий ранок для соціально-незахищених категорій КЗ «Красноградський центр соціальних служб»: дітей з особливими потребами, дітей із сімей, які потрапили в складні життєві обставини та дітей вимушено переміщених осіб.
Розважально-анімаційною програмою малечу привітали зимові казкові герої. Юна аудиторія радо брала участь у конкурсах, руханках, відгадувала загадки, приймала солодкі подарунки з чарівного мішечка та залюбки позувала для світлин.
Святкове вітання учасникам дійства передав голова Красноградської районної військової адміністрації Віктор Войтенко. Він презентував гостям дитячу літературу. А наша землячка,  блогерка Аліна Бойко подарувала дітлахам картини за номерами. Святковий настрій присутнім організувала Марина Дернова зі своїми помічниками.
Усім родинам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою, достатку та мирного неба над головою!

Про нас Nadiya Lyahova

Перевірте також

Запрошує «Точка. Спільно UNICEF»

Креативно-ігровий простір у рамках ініціативи  «Точка. Спільно UNICEF» відтепер працює і в Краснограді. Він розташований …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page